Sadarbībā ar kosmētiku

+371 28888116 amplua7@inbox.lv | Русский English

Salons

amplua_100193_main

Mājīgā salona atmosfēra un piedāvātā Jums tasīte kafijas atvērs ceļu uz Jūs skaistuma pasauli.

Cilvēku sapņiem nav robežu, tie tiecas sasniegt arvien jaunus un jaunus apvāršņus… tiecas pēc lietām, kuras vispilnīgāk spētu apliecināt cilvēka prasīgo un individuālo gaumi. Tā top piedāvājumi, kuriem līdzvērtīgus pasaulē ir grūti piemeklēt.

Tādēļ ir izveidota salonfrizētava & Dienas SPA AMPLUA.

Vai vēlies stilīgu frizūru, gaumīgu manikīru, vai vienkārši rekalsēties? Nāc pie mums – salonfrizētava & Dienas SPA AMPLUA.

Pie mums strādā kvalificēti un talantīgi stilisti-frizieri, nagu kopšanas speciālisti,  kosmetologi , SPA un masāžu meistari, kuri piepildīs tavas kvēlākās vēlmes.

Salonā pieejams plašs frizētavas pakalpojumu klāsts, sākot no klasiskām frizūrām un griezumiem, līdz vismodernākajai kreativitātei un to palīdz sasniegt ar profesionālo matu kosmētiku LOREAL.

Plašs manikīra – pedikīra pakalpojumu komplekss. Tāpat ir iespējams saņemt profesionālu make up, vaksāciju, sejas procedūras, permanento grimu no pieredzējušiem meistariem.

SPA un masāžas terapijas pielāgotas Jūsu vajadzībām un vēlmēm.  Mēs parūpēsimies, lai uz mirkli Jūs aizmirstu ikdienas rūpes un steigu, ļaujoties relaksējošām un atslābinošām procedūrām. Daudzveidīgais SPA procedūru piedāvājums ļaus Jums izvēlēties sev piemērotāko pašsajūtas uzlabošanai.